На Закарпатті атримали контрабандистів

У Закарпатській області цієї ночі прикордонники відділення Вилок Мукачівського загону запобігли спробі тютюнової контрабанди. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"У ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів головного оперативно-розшукового відділу, про можливу протиправну діяльність, близько 2 години ночі прикордонний наряд помітив поблизу кордону групу осіб з пакетами. Зловмисники намагалися переправити до Угорщини по річці Тиса 19 ящиків сигарет", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що вимоги прикордонників контрабандисти проігнорували і спробували сховатися, кинувши свій вантаж. Прикордонники наздогнали і затримали двох громадян України.

За спробу порушення кордону та злісну непокору законним вимогам прикордонників, стосовно затриманих склали адмінпротоколи про вчинені ними правопорушення.

При огляді місцевості наряд виявив пакети, в яких згодом нарахували 9 600 пачок сигарет з білоруськими акцизними марками, а також перекидний саморобний місток, за допомогою якого контрабандисти планували подолати контрольно-слідову смугу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення