У місті Свалява Закарпатської області отруїлися понад 10 членів ОВК №70, постраждали також двоє поліцейських, співробітник ДСНС і один спостерігач.
Як виявилося, відразу після виборів члени ОВК замовили їжу в ресторані, неподалік районного будинку культури, де розташовується виборча комісія. Офіційно за допомогою до медиків звернулося шість осіб, і зараз четверо хворих перебувають в інфекційному відділенні свалявської лікарні. Стільки ж постраждалих лікуються вдома.
Ніхто не знає напевно, чим отруїлися люди. За попередніми даними, причиною отруєння міг бути салат "олів'є", його їли всі, і тепер у всіх хворих однакові симптоми – висока температура, блювота і діарея.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55