На Закарпатті лікар-стоматолог організував наркопритон

Вироком Мукачівського міськрайонного суду до 6 років позбавлення волі засуджено 67-річного лікаря-стоматолога сільської амбулаторії. На лаві підсудних ескулап опинився за збут наркотиків.

5 років тюрми одержав і його 32-річний спільник.

Ця резонансна кримінальна справа почалася з того, що оперативники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Закарпатській області затримали в селищі Кольчино Мукачівського району двох торговців наркотиком метамфетамін.

Наркоділками виявилися 67-річний лікар-стоматолог сільської амбулаторії Кольчина, громадянин Російської Федерації, що тимчасово проживає на території України, та його 32-річний спільник. Останній – раніше судимий житель м.Мукачева, який нещодавно був засуджений за розбійний напад, щоправда з відстрочкою виконання вироку, тобто умовно.

Слідством встановлено, що вказані особи протягом осені 2014 – зими 2015 років на території Мукачівського району займалися збутом небезпечного психотропного засобу - метамфетамін.

Лікар-стоматолог продавав клієнтам наркотичні засоби безпосередньо в своєму службовому кабінеті, який перетворив на справжній наркопритон.

У суді обвинувачений дантист заперечував свою вину. Запевняв, що збував клієнтам не метамфетамін, а “Віагру”, яку він придбав від свого товариша з Польщі.

Мукачівський міськрайонний суд довів вину обох наркоділків і призначив їм покарання, відповідно, на 6 і 5 років позбавлення волі

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення