В Ужгороді молода пара загинула від ураження струмом в орендованій квартирі. Трагічний випадок стався 26 березня.
Про те, що пара не виходить на зв'язок повідомила правоохоронцям господарка помешкання.
На місце прибула слідчо-оператвина група, яка виявила тіла хлопця і дівчини у ванній кімнаті.
"У той момент, вірогідно, дівчина сушила волосся феном, адже саме його було знайдено на місці смерті увімкненим у розетку", – йдеться в повідомленні.
Також на тілі загиблих було виявлено характерні опіки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55