На Закарпатті селяни перекривали трасу, вимагаючи розплати за вбивство підлітка

 СЕГОДНЯ

У селі Нижня Апша, що в Тячівському районі Закарпатської області, місцеві жителі до пізньої ночі 18 квітня блокували автотрасу Мукачево – Рахів – Рогатин. Люди не задоволені результатами розслідування жорстокого вбивства, яке сталося 14 березня.

Як розповідають місцеві, двоє підлітків жорстоко вбили свого товариша. Тим часом в офіційній інформації йдеться тільки про одного підозрюваного, якого після затримання відпустили під домашній арешт, а незабаром побачили, як той відпочиває на пікніку.

"Через що кілька сотень жителів Нижньої Апші зібралися біля будинку обвинуваченого, вимагаючи справедливого розслідування. Крім цього, люди перекрили автотрасу з вимогами відправити під варту першого підозрюваного, який порушив умови домашнього арешту, і затримати другого хлопця, якого батьки намагались вивезти до Італії", – йдеться в повідомленні.

Зрештою правоохоронці відвезли обох учасників резонансного вбивства до Тячіва. Люди трасу розблокували, але загрожують перекривати її на більш тривалий термін, якщо слідство не буде об'єктивним і винні не отримають адекватного покарання.

Нагадаємо, не так давно на Закарпатті знайшли тіло 21-річної дівчини, яка відмовила чоловікові у стосунках. Причиною смерті, за інформацією експертів, стало насильницьке утоплення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення