У вівторок, 5 січня, через сильні дощі на Закарпатті підтопило колишній мікрорайон "Підлипники" Ужгород, який тепер належить до Оноківської ОТГ.
Очевидці опублікували в соцмережах відео з місця події.
Вода затопила вулиці, почала потрапляти до будинків та колодязів. Місцеві жителі викликали працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій, які почали відкачувати воду із затоплених доріг.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55