На Закарпатті внаслідок самоспалення загинула 64-річна жителька села. Трагедія сталася у селі Яблунівка Хустського району.
Як розповіли в Головному управлінні ДСНС України в Закарпатській області, подія сталася напередодні на вулиці Олекси Довбуша у селі Яблунівка Вишківської громади.
«7 січня надійшло повідомлення про випадок самогубства шляхом самоспалення у Хустському районі. Внаслідок події загинула жінка, 1960 року народження. Рятувальники на місце події не залучались», – інформують в ДСНС.
Обставини інциденту наразі невідомі. У поліції Закарпатської області відкрили провадження за ст.115 Кримінального кодексу України з поміткою «самогубство».
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55