На Закарпатті жінка знайшла бойову гранату в будинку померлої бабусі під час прибирання. Про це повідомили в прес-службі поліції Закарпатській області.
Так, в с.Білки молода жінка вирішила прибрати в будинку, в якому останні десять років після смерті бабусі, ніхто не жив. У старій шафі з одягом жінка виявила гранату. Її чоловік узяв гранату в руки і виніс на вулицю.
Зараз гранату Ф-1 направлено на експертизу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55