До узбережжя Азовського моря принесло безліч медуз. Про це повідомляє "Голос Запоріжжя".
"Багато відпочиваючих не ризикують заходити в море, так як медузи сильно жалять", - йдеться у повідомленні.
За даними видання, "нашестя" медуз на початку літа пов'язують зі штормами, які прокотилися акваторією.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55