На Запоріжжі небезпечні злочинці знущалися над чоловіками, вимагаючи неіснуючий борг (фото)

Зловмисники спричинили тілесні ушкодження чотирьом чоловікам, утримували їх, вимагали гроші за неіснуючий борг та заволоділи майном потерпілих. За даним фактом відкриті кримінальні провадження.

Поліцейськими на постійній основі документуються та встановлюються особи, причеті до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів на території області, в тому числі у складі злочинних угрупувань. Так, була отримана інформація про незаконну діяльність членів групи на території м. Бердянськ, які скоїли ряд тяжких корисливих злочинів.

Поліцейські встановили, що зловмисники 14 лютого нанесли тілесні ушкодження чотирьом мешканцям Бердянська, утримували їх проти волі в одному з приміщень міста та вимагали 60 тисяч доларів США за неіснуючий борг. Коли потерпілі передали 10 тисяч доларів США, в них відібрали майно та автомобілі, після чого відпустили.

«Вжитими оперативно-пошуковими заходами, поліцейські встановили та затримали чотирьох осіб, які є активними учасниками кримінального середовища Бердянська – членів організованої злочинної групи, причетних до злочину. Ними виявились мешканці Бердянська, деякі з них раніше судимі. На даний час встановлюються всі обставини події та роль кожного із чоловіків у скоєнні правопорушення», - розповів т.в.о. начальника Бердянського відділу поліції Ігор Андрющенко.

Речові докази вилучено. Фігуранти затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

загрузка...

Більше новин