На автодорозі М18 Харків-Сімферополь зіткнулися легковик і вантажівка. У результаті аварії швидка забрала до лікарні двох людей. Про це повідомили у Патрульній поліції Запорізької області.
"Попередньо водій автомобіля ВАЗ-2111 не впорався з керуванням та здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з вантажівкою MAN. Водія та пасажирку автомобіля ВАЗ госпіталізували до лікарні", - йдеться у повідомленні.



Всі обставини події встановить слідчий.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22