У селі Наталівка на Запоріжжі 51-річна жінка облила себе бензином і підпалила. Нещасну жоправили до реанімації.
Про це повідомляє прес-служба обласного центру екстреної медичної допомоги Запорізької ОДА.
На місці події працювала одна фельдшерська та реанімаційна бригади.
"Постраждала отримала опіки тулуба, кінцівок II-III ступенів 90%, опік верхніх дихальних шляхів і була госпіталізована в лікарню в міста Запоріжжя", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55