У Житомирській області зафіксували два випадки повторного інфікування коронавірусом серед лікарів. Про це під час брифінгу у вівторок, 31 серпня, повідомив начальник управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик, передає Укрінформ.
"На сьогоднішній день відомо про два випадки повторного інфікування COVID-19 і, на жаль, вони зафіксовані серед медичних працівників", - зазначив Суслик.
За його словами, повторно інфікувалися двоє лікарів первинної медичної допомоги з Коростишівського району.
Суслик також зазначив, що під час повторного інфікування перебіг захворювання був у важкій формі.
Усього в Житомирській області підтвердили 3304 випадки COVID-19, 1854 людини одужали, 65 - померли.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55