В Житомирській області 19 людей постраждали в результаті зіткнення маршрутки з фурою, один з водіїв загинув. Про це повідомили в прес-службі ДСНС в Житомирській області.
ДТП сталося неподалік с. Озерянка, в результаті зіткнення маршрутки "Бердичів-Житомир" з фурою постраждали 19 осіб, водій мікроавтобуса загинув.
Встановлюються всі обставини ДТП.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55