На Житомирщині серійний домашній насильник побив матір, бо вона не приготувала вечерю

На Житомирщині 49-річний чоловік побив матір, бо вона не приготувала вечерю. За чергове побиття його арештували на два місяці. Про це повідомили у пресслужбі Житомирської обласної прокуратури.

"Це не перший випадок, коли матір потерпала від побоїв. Протягом останніх двох років чоловіка понад 20 разів притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство", - розповіли у прокуратурі.

У липні цього року прийшовши увечері додому у стані алкогольного сп’яніння він вчинив конфлікт із матір’ю, бо не знайшов вечері. Горе-син так розлютився, що накинувся на 74-річну жінку та побив її кухонним начинням, спричинивши легкі тілесні ушкодження.

Крім цього, розхитав у квартирі арматуру газового лічильника, що призвело до витоку газу та загазованості усього під’їзду, унаслідок чого спецслужби на певний період відключили від газопостачання інші квартири.

Вироком Житомирського районного суду чоловіка визнано винним у заподіянні умисного легкого тілесного ушкодження та скоєнні грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 296 КК України) та призначено покарання у виді арешту строком на два місяці.

Під час досудового слідства стосовно фігуранта справи проведено судово-психіатричну експертизу та встановлено, що він цілком усвідомлює значення своїх дій.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення