На Житомирщині викрили у хабарництві доцента університету. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на поліцію міста.
Зазначається, що чоловік, використовуючи службове становище, він вимагав у абітурієнта 2900 доларів США за успішне складання вступних іспитів та зарахування на навчання.
29 вересня, правоохоронці затримали правопорушника одразу після одержання обумовленої суми неправомірної вигоди.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55