Детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуками в Державну судову адміністрацію України. Про це повідомили в прес-службі НАБУ
"Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП здійснюють обшуки в приміщенні Державної судової адміністрації України (в Києві). Слідча дія санкціонована і проводиться в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого привласнення коштів під час здійснення закупівель оргтехніки для потреб судів України коштом державного бюджету", - повідомили в Бюро.
Попередня правова кваліфікація — ч.5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - ред.).
У НАБУ зазначили, що розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали навесні 2018 року.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55