Найтонша вежа світу відкриється до кінця 2016 року

Точну дату відкриття вежі i360 в місті Брайтоні на півдні Англії назвуть через кілька днів. Передбачається, що атракціон запрацює в найближчому майбутньому, повідомляє британське видання The Argus з посиланням на виконавчого директора компанії Brighton i360 Елеонору Харріс.

Башта висотою 162 метра і діаметром менше чотирьох метрів вважається найтонкою в світі. Споруда обладнана підйомною оглядовою платформою, що піднімається на 138 метрів. Його будівництво обійшлося інвесторам у 46,4 мільйона фунтів стерлінгів (61 мільйон доларів).

У травні 2016 року Харріс заявляла, що атракціон запустять до початку літніх шкільних канікул 22 червня, але терміни відкриття вежі були перенесені. Імовірно, i360 запрацює до кінця літа 2016 року.

Очікується, що i360 буде залучати в Брайтон близько 700 тисяч туристів щорічно, приносячи в міський бюджет 25 мільйонів фунтів (33 милллиона доларів).

Проект будівництва вежі i360 розробили архітектори Девід Маркс і Джулія Барфилд з бюро Marks Barfield Architects — команда, яка побудувала знамените колесо огляду «Лондонське око» (London Eye).

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення