Станом на ранок 10 квітня, в Івано-Франківській області зафіксували два нових летальних випадки від COVID-19. Загалом від коронавірусу на Прикарпатті загинуло 17 осіб.
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА
"Кількість смертей від хвороби на Івано-Франківщині сягнула 17-ти осіб – це найвищий показник в Україні. Подробиці про нові смертельні випадки повідомлять під час традиційного брифінгу", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що станом на 9 квітня на Прикарпатті кількість хворих зросла до 218 осіб. Серед них - 33 медики.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55