Ціни на газ треба було піднімати не для того, аби позбутися енергонезалежності від Росії. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав журналіст та публіціст Сергій Руденко
"Все банальніше - для того, щоб за 200 тис. баксів "Мерс" для "Нафтогазу України" купити",- розповів Руденко з посиланням на сайт "Держзакупівлі.онлайн"

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55