Наковталася пігулок: на Рівненщині 17-річна дівчина намагалась вкоротити собі віку

На Рівненщині бригада швидкої надала медичну допомогу неповнолітній, яка випила багато таблеток. Про це повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги.

"На лінію 103 надійшов виклик від дівчини, яка жалілася на погане самопочуття, а саме: головну біль, нестачу повітря та біль у горлі. Вона стверджувала, що їй стало зле після прийому великої кількості різних таблеток", - йдеться у повідомленні.

Пацієнтка стверджувала, що перебуває біля Рокитнівської центральної районної лікарні у смт Рокитне. За її словами, вона не може потрапити у медичний заклад. Почувається зле, тож викликала швидку допомогу.

"Бригада Рокитнівської підстанції екстреної медичної допомоги прибула за вказаною адресою. Пацієнтка повідомила, що їй 17 років. Під час огляду дівчини медики виявили ознаки медикаментозного отруєння. Бригада швидкої надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу", - розповіла старша лікарка зміни Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Любов Волинець.

Попередній діагноз: медикаментозне отруєння (спроба самогубства). Пацієнтку доставлено у приймальне відділення Рокитнівської ЦРЛ.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення