В Одесі 12 жовтня затримали лікаря-кардіолога, яка намагалася пронести наркотики в СІЗО.
Жінку зупинили під час проходу через контрольно-пропускний пункт на територію ізолятора.
У кабінеті адміністративної будівлі провели огляд жінки. В її спідній білизні і шкарпетках знайшли шість пакетів з подрібненою речовиною рослинного походження.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55