У Києві вчителька намагалася зробити селфі в покинутій будівлі і випала з вікна на третьому поверсі.
У Шевченківському районі Києва вчителька, яка знаходилася в стані алкогольного сп’яніння, випала з третього поверху старого будинку при спробі зробити селфі
За інформацією джерела видання, 39-річна жінка, яка працює викладачем іноземної мови, забралася в занедбаний будинок заради того, щоб зробити селфі.
У результаті падіння вона отримала черепно-мозкову травму. Вчительку оперативно доставили в міську клінічну лікарню.
Лікарі також діагностували у потерпілої підозру на гостру інтоксикацію внаслідок вживання алкоголю.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55