На Вінниччині просто в електричці 4 злочинців, зокрема і жінка, напали на іноземця. Допомогти йому ніхто не міг, бо все сталося вночі. Про це повідомляє НТН
"Людей в транспорті не було. Зловмисники хотіли викинути чоловіка з вагона, але не змогли відчинити двері. А вже на зупинці вийшли з електрички з усіма речами своєї жертви",-йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55