На території столичної лакарні №17 затримали двох крадіїв. Про це повідомляє спільнота "Київ Оперативний" на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора на території 17-ої лікарні двоє неадекватів намагалися вкрасти мідні дроти та обладнання. На щастя, затримані на гарячому", - йдеться у повідомленні.

За інформацією спільноти, молодики вже потрапляли у поле зору правоохоронців, але отримали умовний вирок.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55