Нардеп Артеменко повідомив, що йому заборонили виїзд з України

 УНН

Народний депутат Андрій Артеменко повідомив, що йому заборонено виїзд з України. Про це він заявив журналістам за результатами допиту в ГПУ, передає УНН.

На питання журналістів, чи заборонено виїзд, він підтвердив цю інформацію та сказав, що подав запит до Держприкордонслужби у зв’язку з цим.

“Так, як мені стало відомо з неофіційних джерел. У зв’язку з цим, я вчора подав офіційний запит до керівництва Держприкордонслужби щодо заборони мого виїзду за кордон. На жаль, відповіді поки що не отримав”, — розповів А.Артеменко.

Раніше газета TheNewYorkTimes повідомила, що особистий адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен брав участь у передачі екс-раднику президента США з безпеки Майклу Флінну плану врегулювання ситуації в Україні і подальшого зняття санкцій з РФ. У цьому контексті називається ім’я народного депутата Андрія Артеменка.

М.Коен підтвердив зустріч у Нью-Йорку з народним депутатом України Андрієм Артеменком, проте категорично заперечив інформацію про передачу ним документів до Білого дому, що стосуються “мирного плану” щодо України.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення