Нардеп Ілля Кива знову вирішив виділитися неоднозначними висловлюваннями. У Прощену неділю перед Великим постом він вирішив звернутися до українців.
Нардеп від "Опозиційній платформи - за життя" написав на своїй Facebook-сторінці "привітання".
"Нікого не прощаю, всіх пам'ятаю і за кожним зайду. Всьому свій час...", - написав Кива.
Реакція українців не змусила себе довго чекати. Люди написали в коментарях Ківі, що йому потрібно почати з себе.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55