Нардеп Купрій: Лікарі вбили мою дитину (відео)

 Гордон

Позафракційний народний депутат Віталій Купрій заявив, що через халатність лікарів у нього помер новонароджений син. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради

"Два місяці тому лікарі вбили мого сина Степана. Це дуже важка втрата для мене. Я б дуже хотів, щоб ви мали на увазі, що смерть ще можуть бути. Це сталося через те, що лікарі не виконали свої обов'язки, що у них є жага до збагачення, що їх пересилює байдужість", – заявив Купрій.

Він додав, що "це сталося в одній з кращих центральних лікарень, "Охматдит". За словами Купрія, кардіолог "пан Куркевич" поставив дитині нібито невірний діагноз "порок серця", а також рекомендував кесарів розтин і обов'язкова присутність фахівців-кардіологів з "Охматдиту" при пологах.

"Проте у неї були передчасні пологи, я, на жаль, був за кордоном. Це було вночі. Її привезли в найближчий на Оболоні пологовий будинок номер 2, де лікар Ярмола, завідувач акушерським відділенням, відмовився надавати їй медичну допомогу, приймати пологи. Був скандал. І тільки коли "швидка" наполягла, що вже відійшли води, їй сказали самій вставати з коляски і самої йти в пологовий зал. Ніякого кесаревого розтину не було. Помилковий діагноз", – заявив політик.

Він повідомив, що дитина народилася з "розірваним стравоходом", а лікарі, "в порушення всіх вимог інструкцій 10 годин тримали його в пологовому будинку".

"Після того, як мої помічники втрутилися, дитину перевели в "Охматдит" в реанімаційне відділення. Там йому зробили операцію, однак занесли інфекцію. Довгий час нам не повідомляли, що лікарі не змогли знайти антитіла, або як правильно сказати – антибіотик. І ми не знали про цю ситуацію. Якось моя дружина зайшла в реанімацію, дитина був синій.

Сказала: "Чому ви зволікаєте, він не може дихати".

Лікарі не реагували, говорили, що це нормально для такого діагнозу. І тільки тоді, коли пригрозили зателефонувати 102, встановили штучне дихання. Дитина померла", – розповів депутат.

Купрій звернувся до прем'єр-міністра України Володимиру Гройману з вимогою провести медичну реформу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення