Нардепа від "Опозиційної платформи - За життя" Суто Мамояна спіймали на цікавому листуванні в стінах Верховної Ради. Фото зробив кореспондент "Апострофа" Олександр Гончаров.
Мамоян переписується з якимось "Вітею Ремським Другом", якому пише що зараз знаходиться в Раді.
"Привіт, брат! Зрозумів, за злодіїв голосуєте", - відповідає йому співрозмовник.
Чоловік бажає Мамояну хорошого дня і просить гуму на авто.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55