Народні депутати України і співробітники апарату Верховної Ради вже отримали гроші на літні канікули. Всього управління справами парламенту виплатило їм 16,3 мільйона гривень, з них 15 мільйонів гривень - готівкою.
Кошти були виплачені ще в першій половині липня.
Відзначається, що в цьому місяці парламентарії провели вісім пленарних засідань, а 13 липня Верховна Рада закрила восьму сесію, пішовши на канікули до 4 вересня.
Також повідомляється, що в січні «на виконання повноважень» нардепам виплатили понад 14 мільйонів гривень.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55