Нардепів можуть позбавити зарплат через коронавірус: у Раді з'явився гучний документ

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови, згідно з яким всі зарплати народних депутатів передадуть на боротьбу з пандемією коронавірусу.

Ініціатором документа №3256, текст якого з'явився на сайті парламенту, виступив позафракційний нардеп Антон Яценко.

Він пояснив, що лікарі не в змозі діагностувати коронавірус на всій території України, оскільки досі в багатьох регіонах України відсутні в достатній кількості діагностичні тест-системи та захисні засоби для медперсоналу.

"Ситуація ускладнюється ще тим, що в державі відсутнє необхідне устаткування (зокрема, апарати штучної вентиляції легенів), і лікарські засоби для боротьби з вірусом. У результаті зростають показники смертності від цієї інфекції", – пише парламентарій.

Він запропонував заробітну плату народних депутатів України та виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, направляти на закупівлю та передачу в лікарні:

  • медичних засобів,
  • виробів,
  • обладнання.

Зокрема на закупівлю якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок , костюмів і халатів, захисних окулярів), а також на придбання діагностичних тест-систем для виявлення коронавірусу COVID-19, апаратів штучної вентиляції легенів, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення