Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (National Aeronautics and Space Administration, NASA) в найближчі десятиліття повністю буде зосереджено на висадці астронавтів на Марсі.
Про це заявив директор агентства Чарльз Болден на конференції з питань комерційного освоєння космосу, що проходить в Х'юстоні (штат Техас).
За його словами, перша фаза почалася з експлуатації кораблів багаторазового використання шатлів,- зазначив Болден.
Також він заявив, що кінцева мета NASA - забезпечити життя людей на Марсі і досягти так званої незалежності від Землі: «мінімум допомоги та усунення значних затримок в комунікаціях», повідомляє ТАСС.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39