Нацполіція: в Україні розслідується зникнення 14 людей у Криму після анексії

 УНН

Українські правоохоронці почали 15 кримінальних проваджень за ознаками незаконного позбавлення волі або навмисного убивства щодо 14 людей, зниклих безвісти у Криму після анексії півострова Росією. Про це з посиланням на дані Національної поліції повідомляє Радіо Свобода, передає УНН.

За ознаками умисного вбивства почали 11 проваджень, ще 4 провадження - за ознаками незаконного позбавлення волі або викрадення людини, зазначається у документі.

Зокрема, за інформацією поліції, із 2014-го року розшукуються Валерій Ващук та Іван Бондарець із Рівненщини, які поїхали у цей період у Крим, та Василь Черниш із Севастополя. Як зазначається, у відповіді поліції йдеться про те, що В.Черниш поїхав із Криму у зону АТО і перестав виходити на зв’язок.

Окрім того, йдеться у листі, прокуратура Херсонщини розшукує Тимура Шамарданова та Сейрана Зінедінова, а українська прокуратура Криму - Ісляма Джеппарова та Джевдета Іслямова.

Із 2015-го року поліція почала провадження за фактом зникнення Ескандера Апселямова, Федора Костенка, Руслана Ганієва та Арлена Терехова, а прокуратура - щодо зникнення Мухтара Арісланова.

У 2016-му поліція почала розслідування зникнення Лемара Алярдинова, а прокуратура - зникнення Ервіна Ібрагімова.

За даними “Кримської правозахисної групи”, як повідомляється, наразі на півострові зафіксовано 9 випадків, які можна кваліфікувати як насильницькі зникнення. Організація “Крим-SOS” у свою чергу говорить про щонайменше 15 зниклих таким чином людей. Як повідомила координаторка “Крим-SOS” Таміла Ташева, Росія порушила справи тільки щодо 4 людей, щодо 6 осіб розслідування призупинили.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення