Названа причина масового зараження медиків COVID-19 в Україні

 Обозреватель

Українські медики масово заражаються коронавірусом не тільки через недостатній захист, а й через недбале ставлення пацієнтів, які часто приховують хворобу. Про причини такого явища розповів голова незалежної профспілки працівників швидкої медичної допомоги Запоріжжя Анатолій Сидоренка.

"Тут є кілька причин, перше – дійсно не всі лікувальні установи забезпечені засобами захисту. Друге – самі медпрацівники не були підготовлені. Тим, кому видали захисні костюми, просто не знали, як його правильно надіти, і не менш важливо, як його правильно зняти після контакту з хворим. Їм це не пояснювали", – поділився лікар.

Третьою причиною він назвав те, що українці боятися говорити правду і часто приховують поїздки за кордон і контакти з хворими COVID-19.

"Вони приходять до лікарів із симптомами коронавірусу, але не розповідають, що недавно були за кордоном, або контактували з потенційно хворими, і тому лікар не відразу може запідозрити хворобу і направити здати тест. І вони в подальшому тісно контактують із зараженим", – пояснив Сидоренко.

Нагадаємо, станом на ранок середи, 22 квітня, в Україні зафіксовано 6592 випадків зараження коронавірусом.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення