59-річний пенсіонер визнав себе винним в організації вибуху в житловому будинку в Сумах.
Про це повідомила прес-секретар прокуратури Сумської області Наталія Науменко
За її словами, підозрюваний був допитаний відразу ж після події. Пенсіонер у письмовому свідоцтві підтвердив свою провину в організації вибуху в житловому багатоповерховому будинку. Підозрюваний проживав у квартирі, в якій стався вибух.
Як заявив підозрюваний, він відкрив конфорки газової плити, а потім від'єднав газову трубу. Після чого пенсіонер запалив сигарету і став чекати на вибуху.
У підозрюваного наявний психічний розлад. Правоохоронці займаються перевіркою його свідчень.
Нагадаємо, що в результаті вибуху 1 людина загинула, 10 отримали травми.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55