Музикантом, який серйозно постраждав внаслідок аварії у Києві, є громадянин Ірану Анільх Де Зжазоері.
Про це розповів головний лікар міської клінічної лікарні № 17 Микола Дьомін.
Також відомо, що піаністу – 35 років.
За словами лікаря, музикант перебуває у важкому стані – його травми дуже серйозні.
Сам музикант спілкуватись з журналістами категорично відмовився.
Нагадаємо, 2 травня у Києві трапилась моторошна аварія з таксі. 23-річний водій загинув на місці, пасажирові, який виявився відомим піаністом, відірвало руку, його оперативно госпіталізували.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55