Названо нову незвичайну ознаку COVID-19

Щоб зрозуміти, чи заражена людина коронавірусом COVID-19, потрібно звернути увагу на колір її сечі.

Як пише MedikForum з посиланням на фахівців Університету штату Огайо, на високий ризик зараження коронавірусною інфекцією вказує інтенсивно жовтий колір сечі.

Вчені констатували, що розвиток захворювання, викликаного COVID-19, пов'язаний зі зневодненням організму.

"Найпростіший спосіб дізнатися, чи зневоднений організм, – звернути увагу на колір своєї сечі. Чим він темніший, тим вище ймовірність захворювання", – йдеться в дослідженні.

Зневоднення відноситься до помірних ознак захворювання, які не потребують госпіталізації.

"Ваш організм може бути зневоднений, якщо, крім темної сечі, спостерігаються також зменшення її виділення, головний біль або запаморочення, сухість у роті, лущення шкіри, свербіж", - доповнили експерти.

Вчені підкреслюють, що в умовах зневоднення, викликаного коронавірусом, вживання рідини має становити мінімум 2 літри на добу. Чиста питна вода ефективно допомагає організму уникнути інтоксикації або легше перенести її, швидше вивести патогенні речовини.

Серед інших ознак помірної коронавірусної інфекції називаються жар, сухий кашель і стомленість.

Нагадаємо, американський Центр з контролю і профілактики захворювань (CDC) розширив перелік симптомів COVID-19. Так, крім високої температури, кашлю і задишки на сайті CDC вказані нові ознаки хвороби: озноб, біль в м'язах, головний біль, втрата нюху і запалене горло.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення