Не ідентифікував пристрій для перевірки грошей: на Рівненщині злодії збували фальшиві євро (фото)

У Рівненській області СБУ викрила злочинне угруповання, яке збувало велику кількість фальшивої валюти і підроблених документів. Про це в понеділок, 5 квітня, повідомляє прес-служба відомства.

Відзначається, що якісно зроблені підробки не ідентифікував навіть пристрій для перевірки грошей.

За попередніми даними слідства, ділки на території Рівненської та Волинської областей займалися збутом готових фальшивих банкнот 50% від номінальної вартості євро.

"Клієнтів учасники угруповання підшукували через особисті зв'язки, а збут здійснювали великими партіями, не менше 10 000 євро в "одні руки", - ідеться в повідомленні.

Правоохоронці провели дев'ять обшуків за місцем проживання та в автомобілях фігурантів кримінального провадження, під час яких були виявлені чисті бланки паспортів громадян України й інші держдокументів, печатки і штампи державних установ з ознаками підробки, майже 7 кг бурштину-сирцю та велика сума готівки.

Двом фігурантам повідомлено про підозру, а судом обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і цілодобовий домашній арешт.

Тривають слідчі дії. Встановлюються джерела походження підробленої валюти й особи, причетні до її виготовлення і реалізації.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення