Новий спалах вірусу Ебола стався в Демократичній республіці Конго. Про це повідомляє "Рамблер".
За даними ВООЗ, в місті Мбандаці заразилися 12 осіб. Шестеро людей померли.
Це вже третій спалах в Конго за останні два роки і одинадцятий спалах з моменту першого виявлення вірусу на території країни в 1976 році.
Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус також підтвердив в Twitter новий спалах Ебола, зазначивши, що "COVID19 - не єдина загроза здоров'ю людей".

Серед людей хвороба поширюється шляхом безпосереднього контактування з інфікованою кров'ю, іншими рідинами хворого або дотиком до заражених поверхонь.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55