"Не укрАїнці, а украЇнці": російський телеведучий відчайдушно посперечався з Путіним (відео)

Президент Росії Володимир Путін знову назвав росіян і українців одним народом, при цьому образивши наших співвітчизників. В інтерв'ю ТАСС Путін повідомив, що вважає втратою припинення "дружби" між країнами.

"Так. Звичайно. Але я вже багато разів говорив: я вважаю, що ми один народ", – зазначив Путін.

При цьому журналіст наголосив, що українцям не подобається, коли їх називають одним народом із росіянами. На що Путін цинічно відповів, що він "нічого не знає, адже така реальність".

Зазначимо, що журналіст поправив Путіна, вказавши, що правильно говорити "українці" з наголосом на букву Ї. Але лідер Росії перебив його і заперечив, що треба говорити "укрАїнці".

"Взагалі, укрАїнцями називали людей, які жили на рубежах Російської держави. Українці були у Пскові, українцями заявили тих, які захищали з півдня від набігів кримського хана. На Уралі. Всюди були українці. Отже, у нас не було ніяких мовних відмінностей. Більше того, десь до цього ж часу, до XIV – XV століття, навіть тих людей, східних слов'ян, які проживали на території Речі Посполитої, і в Московській державі, і в Польщі, називали "руськими". Не ділили. і тільки набагато пізніше почалися мовні перші відмінності", – висловився Путін.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення