У Харкові бригада медиків прийняла пологи в машині екстреної меддопомоги. Відчувши наближення пологів, 23-річна харків'янка самостійно викликала "швидку", але до лікарні її довезти не встигли, розповіли у Харківському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
"Під час здійснення шпиталізаціі у вагітної розпочався другий етап пологів. Автомобіль екстреної меддопомоги зупинили, бригада розпочала надавати акушерську допомогу. Завдяки їх професійним та злагодженим діям, о 08:10 жінка народила здорову дівчинку з вагою 2800 г, зростом 50 см, 8-9 балів за шкалою Апгар", - йдеться у повідомленні.
Породіллю разом із новонародженою було шпиталізовано до лікувального закладу.

Пологи прийнала бригада ЕМД 1105 на чолі з фельдшером Тяжловою Є.В.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55