На Одещині після сильних злив вода підтопила житлові будинки та господарства. Про це повідомили в обласному управлінні Держслужби надзвичайних ситуацій .
"24 червня в Службу порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в селі Городище після сильних дощів підтопило 20 приватних будинків і домогосподарств", – йдеться у повідомленні.
З підтоплених будинків рятувальники евакуювали родину, у тому числі чотирьох дітей. Людей розмістили у приміщенні місцевого дитячого садка.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55