У Дніпропетровській області карета швидкої допомоги потрапила у сніговий замет. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
"15 січня о 23:20 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що на автошляху Т0401 Дніпро-Мелітополь неподалік села Катеринівка Васильківського району у сніговому заметі застряг автомобіль швидкої медичної допомоги. По прибуттю до місця події, рятувальники за допомогою буксирувального тросу визволили автомобіль медичних працівників зі снігового замету", - йдеться у повідомленні.
До надання допомоги залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55