Неймовірна афера позбавила українського клієнта російського банку декількох тисяч доларів

 Канал 24

Мешканцеві Луцька надіслали на картку гроші, але хтось сторонній їх зняв. А із банку навіть не зателефонували, аби пояснити ситуацію.

2 тисячі доларів Андрієві переказали з Ізраїлю через банк "Юністрім". Та забрати свої гроші чоловік не зміг.

"Коли я прийшов у банк, мені повідомили, що такого переказу немає: ні у статусі "Невиплачених", ні у статусі "Що чекають виплати",— розповів потерпілий Андрій Бистринський.

Головний офіс "Юністріму" знаходиться у Москві. В Україні банк співпрацює із низкою фінансових установ, де можна зняти гроші. Однак гроші Андрія вже зняли. Сталось це у Запоріжжі в одному із відділень банку "Українська фінансова група". Шахрай надав паспортні данні Андрія.

За поясненнями знімальна група звернулась до центрального офісу "Української фінансової групи". Кількість схожих шахрайств останнім часом зросла у рази, — зауважують правоохоронці.

"Є два питання: сама безпека і як це питання в них налагоджене — із перерахунку цих коштів. Думаю, що тільки безпосередньо люди, які мали відношення і знають саму та процедуру таких махінацій. Тут треба шукати серед колишніх працівників банку або людей, які безпосередньо спілкуються і знають цю процедуру" — прокоментував ситуацію начальник ГУ Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

Чи повернуть Андрію кошти так і не відомо. З "Української фінансової групи" до чоловіка й досі не зателефонували.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення