Неймовірна краса: столичні митники вилучили партію контрабандних діамантів (фото)

Київські митники перехопили міжнародну посилку з п'ятьма діамантами різних відтінків загальною вартістю 295 тисяч гривень. Про це у вівторок, 23 березня, повідомляє прес-служба Київської митниці Держмитслужби.

За декларацією, у посилці, з американського Балтимора в українське Дніпро, повинен був бути тільки розподільник документів із заявленою вартістю 0 доларів США. Однак, при перевірці посилки на сканері, митники помітили сторонні вкладення, які не вказані в супровідних документах.

"Під час розпакування відправлення було виявлено п'ять огранованих каменів масою від 0,18 до 3,02 карат. Кольори - від прозорого до коричневого. Поліетиленові пакетики, у яких вони знаходилися, містили характерні для діамантів позначки", - вказали митники.

Як визначили експерти, виявлені камені - дорогоцінні камені першого порядку: алмази ограновані (діаманти) загальною вартістю 295 тис. гривень (10,7 тисячі доларів США). Найбільший з них - фантазійного насиченого коричневого кольору камінь масою 3,02 карата розміром 10,58х7,68 мм в огранюванні Овал-57. Вартість цього каменю - 5,5 тисячі доларів США. Решта каменів - у діамантовому огранюванній огранюванні Радіант-57. На чотирьох діамантах виявлені позначення, нанесені лазерним гравіюванням, помітні тільки під мікроскопом.

Митниками складено протокол про порушення митних правил. Діаманти вилучено.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення