Немає сил терпіти: жителі Донецька збунтувалися проти "влади ДНР"

 Обозреватель

В окупованому Донецьку люди влаштовують відкриті акції протесту проти беззаконня з боку "влади ДНР".

Як повідомило джерело "Обозревателя", приводом для цього стало, зокрема, обурення місцевих жителів загостренням криміногенної ситуації в місті.

Зазначається, що на території тимчасово району "Шахта Жовтнева" в Донецьку колишні "військовослужбовці батальйону "Схід" регулярно здійснюють тяжкі злочини (розбійні напади, вбивства, пограбування) щодо місцевих жителів. За словами джерел, жертвами злочинців стають також жінки і підлітки.

"Такі події, в свою чергу, призвели до суттєвого обурення місцевих жителів, що переросло у відкриті акції протесту проти чинної т.зв. "влади ДНР", - наголосило джерело.

У зв'язку зі сформованою ситуацією "військове керівництво ДНР" ввело нічне патрулювання в районі "Шахти Жовтнева". За словами джерела, "переважну кількість" дружинників "становлять вихідці з кримінального середовища".

"Командиром зазначеного загону "дружинників" і відповідальним за громадський порядок на території "Шахти Жовтневої" призначений місцевий житель, бойовик батальйону "Схід" на прізвисько "Шаман", сусіди якого характеризують його як жорстоку особу, адже він особисто проводив розстріли військовослужбовців ЗС України і "непідконтрольного владі ДНР" громадянського місцевого населення, має великий авторитет серед кримінального середовища Донецька", - заявило джерело.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення