У мережі з'явилася зворушлива фотографія з Авдіївки: на знімку маленька дівчинка в мороз їсть на вулиці, сидячи на пеньку.
Її на своїй сторінці у соцмережі Facebook опублікував волонтер Євген Каплін.
Користувачі соцмережі не залишилися байдужі до побаченого. Зокрема, журналіст Айдер Муждабаєв закликав росіян подивитися на цей знімок.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55