У Марганці до міської центральної районної лікарні з сильним медикаментозним отруєнням потрапила учениця 9 класу. Як повідомляє "Дніпро Час", 14-річну дівчинку госпіталізували 11 лютого.
За попередньою інформацією, дитина наковталась пігулок після сварки з хлопцем. Наразі невідомо, у якому стані перебуває школярка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55