У Дніпрі з новобудови впали дві людини. Про інцидент повідомляє телеграм-канал "Х**вый Днепр".
Нещасний випадок стався 3 лютого. Хто саме впав - будівельники чи руфери - не повідомляється.
"Стався нещасний випадок на будівництві (новобудова напроти проспекту Олександра Поля, 16). Двоє людей упали з висоти, викликали їм швидку, госпіталізували", - йдеться у повідомленні.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55