За останню добу бойовики вдвічі зменшили кількість обстрілів на Донбасі – в штабі АТО зафіксували 51 обстріл позицій українських бійців.
Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.
За довгий час на фронті не загинув жоден з українських захисників – один був поранений, ще один – травмований.
Щоправда, в районі Авдіївки і далі було гаряче. Бойовики гатили з танків та БМП. Крім того, близько 17:30 окупанти почали штурм позицій українських бійців. Та вони наштовхнулись на гідну відсіч та змушені були відступити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55